Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: ARiMR podarowała dzieciom kamizelki odblaskowe

Uczniowie szkół w Kozodawach i Czerniczynie mają od wczoraj kamizelki odblaskowe. Sprezentowali je im pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. A policjanci z hrubieszowa opowiedzieli, jak być bezpiecznym na drodze.
– Dzieci były bardzo zadowolone z naszej wizyty i uważnie słuchały o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka policji w Hrubieszowie. Wczorajsze wizyty w szkołach to drugi etap akcji \"Bezpieczeństwo dzieci wiejskich na drogach”, którą propaguje ARiMR. – W ramach przedsięwzięcia rozdawane są kamizelki odblaskowe dzieciom ze szkół i miejscowości, w okolicach których zdarza się szczególnie dużo wypadków z udziałem najmłodszych – wyjaśnia Krystkowiak. Wczoraj dzieci z podstawówki w Czerniczynie oraz gimnazjaliści w Kozodawach otrzymali po 30 kamizelek. Dzisiaj podobne Spotkania zostaną zorganizowane w Moniatyczach i Teratynie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama