Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ostre słowa na sesji w Szczebrzeszynie. Spór dotyczy spalarni odpadów w Klemensowie

– Burmistrz robi z nas pieniaczy, zadymiarzy i przeciwników politycznych – złościła się Barbara Kawala członek organizacji \"Czyste Roztocze”, które protestuje przeciwko inwestycji. – Gdy wyłożyłam burmistrzowi swoje racje, powiedział: trzeba było się tam nie budować… – dodała Jolanta Nogalska.
Zaiskrzyło, posypały się epitety, a emocje sięgnęły zenitu. Ostatni sesja rady Miasta i Gminy Szczebrzeszyn była wyjątkowo burzliwa. Poszło o budowę biogazowi w Klemensowie. Jak wyglądała ta sesja? Szczegóły na MM Zamość: Było naprawdę ostro

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama