Hrubieszów: Brutalnie pobili 24-latka
Do bójki doszło wczoraj wieczorem. 24-letni mieszkaniec Hrubieszowa po zrobieniu zakupów w sklepie przy ul. Zamojskiej został brutalnie zaatakowany przez innego mężczyznę.
- (bn)
- 12.11.2010 09:37
Napastnik bił swoją ofiarę rękami i kopał nogami. Mężczyzna trafił do szpitala. Policja szybko namierzyła sprawcę. Okazał się nim 20-latek z Hrubieszowa. Za pobicie grozi mu do trzech lat więzienia.
Ustalono, że sprawcy \"sekundował” jeszcze jeden mężczyzna. Policja także go poszukuje. Ustalane są wszystkie okoliczności sprawy.
Data dodania:
12.11.2010 09:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze