Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: 40-latek, który kradł w kościele św. Katarzyny został zatrzymany

Od kradzieży minęło już wiele tygodni, ale p[olicji udało się w końcu namierzyć i zatrzymać 40-latka, który we wrześniu okradł kościół św. Katarzyny w Szczebrzeszynie. Mężczyzna ma na koncie kilka innych przestępstw.
Mężczyzna wpadł w ubiegłym tygodniu po włamaniu do niezamieszkałego domu w Michalowie w gminie Sułów. Łupem 40-latka oraz jego kompanów, czyli 30-latka z gminy Szczebrzeszyn oraz 24-letniej mieszkanki Szczebrzeszyna, padły aluminiowe elementy lodówki i przewody miedziane, a także butla gazowa. Wszystko warte było 350 złotych. Więcej o złodziejskim trio na MM Zamość: Kradli, co im wpadło w ręce

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama