Sąd rodzinny zajmie się 15- i 16-latkiem z gminy Lubycza Królewska, którzy napadli na 19-latka z Białegostoku.
(lew)
15.11.2010 10:26
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w przygranicznym Hrebennem. Sprawcy bili chłopaka pięściami po całym ciele, a na koniec zażądali wydania pieniędzy.
– Pokrzywdzony wydał napastnikom pieniądze w kwocie 20 złotych – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
O wszystkim powiadomił mundurowych, którzy w wyniku podjętych czynności ustalili w weekend sprawców rozboju.
Młodzieńcy zostali przesłuchani i po wykonanych czynnościach zwolnieni do domu.
Teraz ich sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.
Komentarze