Reklama
Brody Małe: 22-latek chciał 100-złotowym banknotem przekupić policjantów
Kara go nie minie. Bo usiadł za kierownica pod wpływem alkoholu, a na dodatek policjantom, którzy go na tym przyłapali chciał wręczyć łapówkę.
- (lew)
- 15.11.2010 11:15
W piątek przed północą jadących nieoznakowanym radiowozem dwóch funkcjonariuszy ze Szczebrzeszyna wyprzedziło na podwójnej ciągłej linii BMW.
Za kierownicą siedział pijany 22-latek. Więcej na ten temat na MM Zamość: 100 złotych łapówki za \"przymknięcie oka”.
Data dodania:
15.11.2010 11:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze