Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

19-latek jechał na kacu. W wypadku ucierpiała jego siostra

Nie powinien był siadać za kierownicą. Ale usiadł i spowodował wypadek. Mowa o 19-latku z gminy Radecznica, który miał w organizmie 0,7 promila alkoholu. Jego siostra, z którą wracał z kościoła, trafiła do szpitala w ciężkim stanie.
Do wypadku doszło rano w niedzielę w miejscowości Zaporze w gminie Radecznica na Zamojszczyźnie. Szczegóły na MM Zamość: Brat na kacu, siostra w szpitalu

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama