Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rada Miasta Zamość tej kadencji przechodzi do historii. Jak rządziła?

Najaktywniejszym z 23 radnych Zamościa był Wiesław Nowakowski, który przez cztery lata ponad 100 razy składał na sesjach wnioski i propozycje. Tylko trochę słabiej wypadli Zofia Piłat i Jerzy Nizioł. A Marek Soboń nie odezwał się ani razu...
– Jestem tą statystyką zaskoczony – mówi Wiesław Nowakowski. – Mam nadzieję, że ilość przełożyła się na jakość. Myślę jednak, że dzięki tej aktywności wiele spraw udało się załatwić – dodaje radny SLD. – Nie działamy przecież dla siebie. – Myślę, że działaliśmy właściwie dla dobra mieszkańców – dodaje Marek Soboń. Więcej o czterech ostatnich latach RM Zamość na MM Zamość: Bywało różnie, nie brakowało zgrzytów

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama