Powitanie żołnierzy wracających z Afganistanu w piątek w Zamościu
Pojechali na misję w marcu tego roku. Wrócili cali. W piątek na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się uroczyste powitanie naszych żołnierzy.
- Leszek Wójtowicz
- 17.11.2010 15:52
W kilkusetosobowym Zgrupowaniu Bojowym \"Bravo” służyło ponad 100 żołnierzy z zamojskiego batalionu. Dowodził nimi ppłk Piotr Fajkowski, który na co dzień stoi też na czele zamojskiej jednostki.
Jak przebiegła misja, a jak będzie wyglądało powitanie? czytaj na MM Zamość:Witajcie żołnierze
Data dodania:
17.11.2010 15:52
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze