Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Powitanie żołnierzy wracających z Afganistanu w piątek w Zamościu

Pojechali na misję w marcu tego roku. Wrócili cali. W piątek na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się uroczyste powitanie naszych żołnierzy.
W kilkusetosobowym Zgrupowaniu Bojowym \"Bravo” służyło ponad 100 żołnierzy z zamojskiego batalionu. Dowodził nimi ppłk Piotr Fajkowski, który na co dzień stoi też na czele zamojskiej jednostki. Jak przebiegła misja, a jak będzie wyglądało powitanie? czytaj na MM Zamość:Witajcie żołnierze

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama