Kolejna wpadka kierowcy pijaka z gminy Sułów
Jechał oplem astra mając w organizmie prawie 3,7 promila alkoholu. Mowa o 31-latku z gminy Sułów, którego policja zatrzymała w czwartek wieczorem w Sułowcu. To nie pierwsza taka wpadka tego kierowcy.
- (lew)
- 19.11.2010 11:08
– Mężczyzna posiada cztery sądowe kierowania pojazdami mechanicznymi – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Więcej na MM Zamość: Bo to pijak recydywista
Data dodania:
19.11.2010 11:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze