Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejna wpadka kierowcy pijaka z gminy Sułów

Jechał oplem astra mając w organizmie prawie 3,7 promila alkoholu. Mowa o 31-latku z gminy Sułów, którego policja zatrzymała w czwartek wieczorem w Sułowcu. To nie pierwsza taka wpadka tego kierowcy.
– Mężczyzna posiada cztery sądowe kierowania pojazdami mechanicznymi – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Więcej na MM Zamość: Bo to pijak recydywista

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama