Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Babice: Potrącił pieszego i ciągnął kilkaset metrów po jezdni

Ciągnął pieszego po jezdni kilkaset metrów, po czym odjechał nie udzielając mu pomocy. Sprawcy wypadku grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba go zatrzymać. Poszkodowany trafił do szpitala w ciężkim stanie.
Do wypadku doszło w czwartek przed północą w Babicach (gm. Obsza). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca potrącił samochodem znajdującego się na jezdni pieszego, po czym prawdopodobnie 36-letni mieszkaniec gminy Obsza był ciągnięty przez pojazd po jezdni przez około kilometr. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. – Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała został odnaleziony przez przypadkowego kierowcę, który natychmiast zawiadomił pogotowie ratunkowe – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. – Apelujemy do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego i zatrzymaniu kierującego pojazdem. Można się kontaktować z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 084 6868 210 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama