Nikt nie złamał ciszy wyborczej na Zamojszczyźnie
Wybory samorządowe trwają od rana. Jak dotąd, jest spokojnie. Nikt nie złamał ciszy wyborczej. Ale było kilka wpadek
- (lew)
- 21.11.2010 13:32
Dziwne ulotki, doniesienia o wozach strażackich, które dowożą wyborców do urn i o kandydatach, któzy chcąc zdobyć głosy stawiali piwo.
Jak dotąd, to jedyne dziwne zdarzenia z wyborów na Zamojszczyźnie.
Więcej na MM Zamość: Spokojne wybory
Data dodania:
21.11.2010 13:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze