Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany zatrzymany na przejściu w Zosinie

Dokładnie 0,8 promila alkoholu miał w organizmie 48-letni kierowca volkswagena passata z Białej Podlaskiej, który na przejściu granicznym w Zosinie najechał na kolczatkę drogową.
Doszło do uszkodzenia dwóch kół oraz zbiornika paliwa. – Ale podczas legitymowania policjanci wyczuli od kierującego wyraźną woń alkoholu – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Alkomat wskazał 0,8 promila. Bialczanin oświadczył, że na Ukrainie wypił piwo. Był przekonany, że jest już trzeźwy i może kierować samochodem. Wyciekające paliwo zostało zabezpieczone przez strażaków, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości 48-latkowi grozi do 2 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama