Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Dutrowie: Pijany kierowca wjechał w ciągnik

Pijany kierowca doprowadził do wypadku w Dutrowie (gm. Telatyn). I sam w nim ucierpiał. Na szczęście, niegroźnie.
Kierujący volkswagenem passatem 26-latek z gminy Telatyn podczas wymijania zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w tył koła ciągnika rolniczego. Traktorzyście nic się nie stało; 73-latek był trzeźwy. Sprawca, który wyszedł z opresji z lekkimi obrażeniami, miał w organizmie 2,3 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama