Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przyszedł złodziej do szpitala w Hrubieszowie

Przyszła do szpitala na zabiegi lecznicze, do domu wróciła bez portfela. Mowa o 54-latce, która w poniedziałek przed godz. 11 pojawiła się na oddziale rehabilitacyjnym hrubieszowskiego szpitala.
W szatni zostawiła wierzchnie ubranie i torebkę, a następnie udała się na zabiegi. Gdy o godz. 13.30 opuszczała szpital zauważyła, że w torebce brakuje portfela. Wraz z nim straciła 165 złotych, 30 euro i dowód osobisty. Policja szuka złodzieja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama