Reklama
Marszałek przejął PKS Zamość. Załoga liczy na uratowanie firmy
Marszałek województwa lubelskiego przejął PKS w Zamościu. Umowę podpisano kilka dni temu w ministerstwie skarbu. W ten sposób spółka weszła w skład PKS Wschód. To uspokoiło nastroje załogi.
- Bogdan Nowak
- 24.11.2010 14:14
– Przejście PKS-ów przez województwo było chyba jedynym realnym sposobem na ratowanie podupadających przedsiębiorstw – napisał na swojej stronie www Krzysztof Grabczak, marszałek województwa lubelskiego. – Sytuacja finansowa PKS Wschód niedawno ustabilizowała się na tyle, że firma mogła pozwolić sobie na wzięcie w leasing 27 busów.
Więcej o sytuacji w zamojskim przedsiębiorstwie na MM Zamość: Marszałek na kółkach
Data dodania:
24.11.2010 14:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze