Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Marszałek przejął PKS Zamość. Załoga liczy na uratowanie firmy

Marszałek województwa lubelskiego przejął PKS w Zamościu. Umowę podpisano kilka dni temu w ministerstwie skarbu. W ten sposób spółka weszła w skład PKS Wschód. To uspokoiło nastroje załogi.
– Przejście PKS-ów przez województwo było chyba jedynym realnym sposobem na ratowanie podupadających przedsiębiorstw – napisał na swojej stronie www Krzysztof Grabczak, marszałek województwa lubelskiego. – Sytuacja finansowa PKS Wschód niedawno ustabilizowała się na tyle, że firma mogła pozwolić sobie na wzięcie w leasing 27 busów. Więcej o sytuacji w zamojskim przedsiębiorstwie na MM Zamość: Marszałek na kółkach

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama