Reklama
Mandaty dla sklepikarzy za wadliwe wagi i przeterminowane jedzenie na półkach
Kontrolerzy Inspekcji Handlowej udawali klientów i dokładnie przyjżeli się sklepom na Zamojszczyźnie. Nieprawidłowości wykryli bardzo wiele. Posypały sie mandaty.
- Leszek Wójtowicz
- 24.11.2010 15:08
Wagi nie posiadały aktualnych cech legalizacji, na półkach leżały przeterminowane artykuły spożywcze, brakowało wywieszek i metek cenami.
To tylko niektóre z mankamentów wychwyconych podczas kontroli sklepów spożywczych na Zamojszczyźnie.
Więcej na MM Zamość: Kontrola za ladą
Data dodania:
24.11.2010 15:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze