Angelika Żelazko z Biłgoraja potrzebuje krwi
Wyniki badań nie są najlepsze. Angelika musi mieć przetaczaną krew. Potrzebna jest ta grupy 0RH+.
- (lew)
- 26.11.2010 14:03
Chora na raka Angelika Żelazko przebywa w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. Dziewczynka ma słabe wyniki badań i wciąż przetaczana jest jej krew. Aby jej stan się poprawił, potrzeba krwi. Pomóc może każdy, kto posiada grupę krwi 0RH+.
Chcesz pomóc? Szczegóły na MM Zamość: Oddaj krew dla Angeliki
Data dodania:
26.11.2010 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze