Reklama
Podlodów: Bili na zabawie
Na zabawie andrzejkowej dostało się dwóm mieszkańcom gminy Jarczów w wieku 22 i 17 lat.
- (lew)
- 30.11.2010 10:15
Poszkodowani złożyli zawiadomienie, a policja zatrzymała dwóch sprawców. To 22-latek z gminy Ulhówek i jego młodszy o 5 lat kolega z gminy Łaszczów. Grozi im do 3 lat więzienia.
Mundurowi próbują ustalić pozostałych uczestników pobicia pod remizą strażacką w Podlodowie (pow. tomaszowski).
Data dodania:
30.11.2010 10:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze