Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Awaria ogrzewania w Biłgoraju

Mieszkańcy 26-tysięcznego Biłgoraja przez kilka godzin było odciętych od ciepłej wody i ogrzewania. W południe udało usunąć się awarię.
Ostatniej nocy w Biłgoraju na termometrach było 20 krasek poniżej zera. Nad ranem zimno zrobiło się w mieszkaniach zasilanych w ciepło przez miejską ciepłownię. Czytaj więcej o awarii w tekście: Biłgoraj: Awaria ogrzewania. Mieszkańcy marzli na MM Zamość

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama