Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamał się do sklepu spożywczego, łupy ukrył w śniegu

Policjanci zatrzymali 18-latka z Nieledwi (pow. hrubieszowski), który dzisiaj rano włamał się do sklepu spożywczego. Łupy ukrył w śniegu.
Na miejscu stróże prawa ustalili, że sprawca przedostał się do sklepu przez wcześniej wybitą szybę. – Za swój łup wybrał przede wszystkim papierosy i słodycze, które wyniósł w reklamówkach – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Starty oszacowano na 1,7 tys. złotych. W ciągu godziny mundurowi zatrzymali sprawcę, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Nieledwi. Funkcjonariusze odzyskali też skradziony towar, który złodziej ukrył w zaspie śnieżnej nieopodal sklepu. Za kradzież z z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama