Reklama
Rybnica: Wybuchła butla w kuchni. Ranny mężczyzna
Nieszczelna instalacji była najprawdopodobniej przyczyną wybuchu butli gazowej w Rybnicy k. Suśca (pow. tomaszowski).
- (lew)
- 05.12.2010 13:33
Do zdarzenia doszło w sobotę w południe w Rybnicy k. Suśca (pow. tomaszowski).
36-latek wymienił butlę i próbował gotować w kuchni, gdy nastąpił wybuch. Mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu, bo wyszedł z opresji cało. Ma tylko poparzoną dłoń.
– Uszkodzeniu uległa ściana w kuchni – powiedział nam Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Z hukiem wyleciały m.in. drzwi i okno balkonowe. Straty oszacowano na 10 tys. złotych.
Data dodania:
05.12.2010 13:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze