Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamania do mieszkań w Zamościu i Tomaszowie

Złote precjoza padły łupem włamywaczy, którzy obrobili mieszkania w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim.
Nie takiego prezentu spodziewała się na mikołajki 35-letnia mieszkanka ul. Krasickiego w Zamościu. W poniedziałek w nocy ktoś włamał się do jej mieszkania. – Sprawca wypchnął okno, wszedł do środka i ukradł złotą biżuterię – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. - Starty oszacowano na 5 tys. złotych. Wykorzystując nieobecność domowników i używając najprawdopodobniej dopasowanego klucza złodziej dostał się do jednego mieszkań przy ul. Długosza w Tomaszowie Lubelskim. Jego łupem padła złota biżuteria: pierścionek, kolczyki, 3 łańcuszki, 3 medaliki oraz krzyżyk. Poszkodowana 35-latka oszacowała straty na 1,5 tys. złotych. Policja szuka sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama