Reklama
Hrebenne: Pogranicznicy oddali krew
Funkcjonariusze placówki Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem oraz tomaszowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowali akcję oddawania krwi. Udało się zebrać 9 litrów życiodajnego płynu.
- (lew)
- 07.12.2010 11:13
W trakcie akcji krwiodawstwa i rejestracji do Banku Potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego krew oddało 18 pograniczników oraz dwóch funkcjonariuszy Służby Celnej.
– W sumie udało się zebrać 9 litrów krwi, dodatkowo zarejestrowano pięciu potencjalnych dawców szpiku kostnego – informuje chor. Dariusz Sienicki z NOSG w Chełmie.
Otrzymane podczas zbiórki krwi czekolady funkcjonariusze przekazali jako mikołajkowy upominek dzieciom z domów dziecka.
Data dodania:
07.12.2010 11:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze