Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Pogranicznicy oddali krew

Funkcjonariusze placówki Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem oraz tomaszowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowali akcję oddawania krwi. Udało się zebrać 9 litrów życiodajnego płynu.
W trakcie akcji krwiodawstwa i rejestracji do Banku Potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego krew oddało 18 pograniczników oraz dwóch funkcjonariuszy Służby Celnej. – W sumie udało się zebrać 9 litrów krwi, dodatkowo zarejestrowano pięciu potencjalnych dawców szpiku kostnego – informuje chor. Dariusz Sienicki z NOSG w Chełmie. Otrzymane podczas zbiórki krwi czekolady funkcjonariusze przekazali jako mikołajkowy upominek dzieciom z domów dziecka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama