Reklama
Lubycza Królewska: Odpłacił się za nocleg
Przenocował znajomego w swoim mieszkaniu, a ten odpłacił się mu kradzieżą.
- (lew)
- 08.12.2010 11:25
Mowa o 27-latku, który stracił 3 tys. złotych. Policja zatrzymała we wtorek sprawcę kradzieży, którym okazał się 53-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego.
Mężczyzna w listopadzie skorzystał z noclegu, a na do widzenia ukradł gospodarzowi 3 tys. złotych. Gotówki nie udało się odzyskać. – Widocznie ją spożytkował – mówi Franciszek Bosiak z tomaszowskiej policji.
Data dodania:
08.12.2010 11:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze