Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: Odpłacił się za nocleg

Przenocował znajomego w swoim mieszkaniu, a ten odpłacił się mu kradzieżą.
Mowa o 27-latku, który stracił 3 tys. złotych. Policja zatrzymała we wtorek sprawcę kradzieży, którym okazał się 53-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna w listopadzie skorzystał z noclegu, a na do widzenia ukradł gospodarzowi 3 tys. złotych. Gotówki nie udało się odzyskać. – Widocznie ją spożytkował – mówi Franciszek Bosiak z tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama