Mircze: Konopie indyjskie w oborze, marihuana w domu
Policja zatrzymała 25 i 23-latka z gminy Mircze, którzy mieli znaczną ilość marihuany. W oborze hodowali zaś krzak konopi indyjskich.
- (lew)
- 08.12.2010 09:56
– Z naszych ustaleń wynikało, że mieszkający po sąsiedzku mężczyźni mogą posiadać narkotyki – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji.
Mundurowi odwiedzili ich we wtorek. W mieszkaniu 25-latka znaleźli 6 woreczków suszu, natomiast jego sąsiad posiadał w domu ponad 40 gram marihuany.
Policjanci przeszukali również budynki gospodarcze przylegające do obu posesji. W oborze znaleźli rosnący krzak konopi indyjskich.
Teraz sąsiedzi odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
08.12.2010 09:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze