Akta wyciekły z policji, ale winnych brak
Śledztwo prokuratorskie zostało umorzone. To decyzja prawomocna. Nikt nie poniesie kary, mimo że policyjne akta wyciekły z zamojskiej KMP.
- Leszek Wójtowicz
- 11.01.2011 12:50

Prokuratura Okręgowa w Zamościu umorzyła śledztwo w sprawie usunięcia dokumentów procesowych z akt postępowań prowadzonych przez zamojską komendę policji. Nie znaleziono sprawcy.
Więcej na ten temat na MM Zamość: Wyciek był, winnych brak
Data dodania:
11.01.2011 12:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze