Reklama
Tragedia: Kierowca iveco powiesił się po kolizji
Dramat w podhrubieszowskich Łotoszynach. Po drobnej kolizji życie odebrał sobie 38-letni kierowca dostawczego iveco. Zostawił żonę i półroczne dziecko.
- (lew)
- 12.01.2011 13:58
Do tragedii doszło dzisiaj rano. Kierujący iveco mężczyzna stracił panowanie nas kierownicą, a następnie \"skasował” znak drogowy.
Nikt nie ucierpiał, ale kierowca chwycił po kolizji za linkę holowniczą, odszedł kilkanaście metrów dalej w zarośla i się powiesił.
Sprawę bada hrubieszowska prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, od denata pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
12.01.2011 13:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze