Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragedia: Kierowca iveco powiesił się po kolizji

Dramat w podhrubieszowskich Łotoszynach. Po drobnej kolizji życie odebrał sobie 38-letni kierowca dostawczego iveco. Zostawił żonę i półroczne dziecko.
Do tragedii doszło dzisiaj rano. Kierujący iveco mężczyzna stracił panowanie nas kierownicą, a następnie \"skasował” znak drogowy. Nikt nie ucierpiał, ale kierowca chwycił po kolizji za linkę holowniczą, odszedł kilkanaście metrów dalej w zarośla i się powiesił. Sprawę bada hrubieszowska prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, od denata pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama