Pijani kierowcy, brawura, bezmyślność, złe warunki na drogach. takie były m.in. przyczyny wypadków, do których doszło w 2010 roku na drogach powiatu zamojskiego. Policja podsumowała i podaje dane za ostatnie 12 miesięcy.
Leszek Wójtowicz
12.01.2011 16:59
Gdzie w powiecie jest najbniebezpieczniej? W które dni tygodnia i na jakich ulicach Zamościa dochodzi najczęsciej do stłuczek? Ilu było rannych?
Odpowiedzi na wszystkie te pytania na MM Zamość: Tragedie na drogach. Kto zawinił?
Komentarze