W Zamościu tylko 6 stomatologów ma kontrakt z NFZ. Żaden nie leczy nocą
Żadna przychodnia stomatologiczna w Zamościu nie prowadzi nocnych dyżurów. W dzień jest nie lepiej. Kontrakty ma tylko 6 gabinetów. Rada Miasta złożyła protest w NFZ.
- Bogdan Nowak
- 13.01.2011 15:05
– Ludzie są w wielkim kłopocie – denerwuje się Piotr Pieniak z Zamościa. – Gabinety dentystyczne to konieczność.
Więcej na ten temat na MM Zamość: Z chorym zębem musisz czekać do świtu. A i tak możesz zapłacić
Data dodania:
13.01.2011 15:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze