Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Zamościu tylko 6 stomatologów ma kontrakt z NFZ. Żaden nie leczy nocą

Żadna przychodnia stomatologiczna w Zamościu nie prowadzi nocnych dyżurów. W dzień jest nie lepiej. Kontrakty ma tylko 6 gabinetów. Rada Miasta złożyła protest w NFZ.
– Ludzie są w wielkim kłopocie – denerwuje się Piotr Pieniak z Zamościa. – Gabinety dentystyczne to konieczność. Więcej na ten temat na MM Zamość: Z chorym zębem musisz czekać do świtu. A i tak możesz zapłacić

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama