Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobieta zgubiła dokumenty. Znalazca chciał za nie pieniędzy

Hrubieszowska policja poszukuje sprawcy przywłaszczenia dokumentów należących do 31-letniej mieszkanki Werbkowic. Funkcjonariusze mają utrudnione zadanie, bo do zdarzenia doszło w Warszawie.
Poszkodowana w czwartek odwiedziła policjantów. Zeznała, że na początku stycznia udała się do stolicy w poszukiwaniu pracy. Ale podczas podróżowania środkami komunikacji miejskiej zostawiła w jednym z autobusów reklamówkę z dokumentami, m.in. certyfikatami oraz CV z danymi osobistymi, w tym numerem telefonu. Załamana 31-latka wróciła w rodzinne strony. Po kilku dniach zadzwonił do niej nieznajomy mężczyzna. – Powiedział, że znalazł jej dokumenty, ale za ich zwrot zażądał 200 złotych – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Podał nawet konto, na które kobieta miała przelać pieniądze. Policja bada sprawę i próbuje ustalić personalia nieuczciwego znalazcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama