Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradli w myjniach. Policja zatrzymała czterech złodziei

Policja zatrzymała czterech młodych sprawców kradzieży z włamaniem do biłgorajskich samoobsługowych myjni samochodowych. Trzem 17-latkom grozi teraz do 10 lat więzienia, a ich młodszym o rok kolegą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
Kradli w myjniach. Policja zatrzymała czterech złodziei
Do kradzieży doszło w kilku biłgorajskich myjniach (Jacek Świerczyński/Archiwum)
W ciągu ostatnich dwóch tygodni na terenie Biłgoraja doszło do 5 kradzieży z włamaniem do samoobsługowych myjni samochodowych. Jak ustalili mundurowi w każdym z przypadków sprawcy uszkadzali automaty wrzutowe, po czym kradli kasetki z zawartością pieniędzy w bilonie. Do przestępstw dochodziło w nocy na ulicach Włosiankarskiej i Krzeszowskiej. W czwartek kryminalni wpadli na trop włamywaczy. Ustalili, że sprawcami kradzieży są trzej 17-latkowie i 16-latek z Biłgoraja. Młodzieńcy przyznali się do kradzieży. Policjanci zabezpieczyli przedmioty, którymi posługiwali się nieletni. Jak ustalili, młodzi ludzie zabierali kasetki z pieniędzmi w bilonie w kwotach od 10 do 500 złotych, jednak uszkodzenia jakie spowodowali były o wiele większe. – Wstępnie oszacowane straty, jakie ponieśli właściciele punktów myjni bezdotykowych sięgają ponad 13 tys. złotych – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama