Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rusza kolejny etap modernizacji zoo w Zamościu

Ruszyły prace przy drugim etapie gruntownej przebudowy ogrodu zoologicznego w Zamościu. Jeśli znajdą się pieniądze w zoo powstanie także żyrafiarnia, ogród japoński oraz stawy kaskadowe.
Do oceny merytorycznej w ramach RPO Województwa Lubelskiego trafiły kolejne wnioski o dofinansowanie dwóch projektów. – Pierwszy dotyczy budowy pawilonu i stawów kaskadowych dla tapira, hipopotama karłowatego i kapibary oraz pawilonów i stawów dla ptactwa wodnego, drugi budowy pawilonu z wybiegami dla żyraf i innych zwierząt Afryki – informuje Karol Garbula z Urzędu Miasta Zamościa. Co jeszcze nowego w Zamojskim zoo? Czytaj na MM Zamość: Po modernizacji w zoo mogą zamieszkać żyrafy

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama