Hrubieszów: Mają złodzieja torebki
Policja zatrzymała w pościgu 18-latka, który w poniedziałek przy ul. Zamojskiej ukradł 49-letniej mieszkance Hrubieszowa – na tak zwaną wyrwę – torebkę.
- (lew)
- 18.01.2011 10:05
Poszkodowana straciła wraz z nią gotówkę w kwocie 240 złotych oraz dokumenty, m.in. dowód osobisty i legitymacje ubezpieczeniową.
Podczas okazania kobieta rozpoznała złodzieja, ale skradzionej torebki nie udało się na razie odzyskać.
Za kradzież nastolatkowi grozi do 5 lat więzienia.
Data dodania:
18.01.2011 10:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze