Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Mają złodzieja torebki

Policja zatrzymała w pościgu 18-latka, który w poniedziałek przy ul. Zamojskiej ukradł 49-letniej mieszkance Hrubieszowa – na tak zwaną wyrwę – torebkę.
Poszkodowana straciła wraz z nią gotówkę w kwocie 240 złotych oraz dokumenty, m.in. dowód osobisty i legitymacje ubezpieczeniową. Podczas okazania kobieta rozpoznała złodzieja, ale skradzionej torebki nie udało się na razie odzyskać. Za kradzież nastolatkowi grozi do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama