Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Burmistrz Hrubieszowa ma zastępcę. To Paweł Perelmuter

Paweł Perelmuter pracuje od poniedziałku na stanowisku zastępcy burmistrza Hrubieszowa. Burmistrz ogłosił poza tym konkurs na stanowisko sekretarza miasta.
Burmistrz Hrubieszowa ma zastępcę. To Paweł Perelmuter
Tadeusz Garaj, burmistrz Hrubieszowa (Leszek Wójtowicz)
41-letni Perelmuter jest hrubieszowianinem. Pracował w Powiatowej Stacji-Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie, później trafił do Głównego Urzędu Sanitarnego. – To urzędnik państwowy, ostatnio pracował w departamencie rozliczeń inwestycji Ministerstwa Zdrowia – opowiada burmistrz Tadeusz Garaj. Jego zastępca, jak na urzędnika państwowego przystało, jest bezpartyjny. Na czas pełnienia funkcji wiceburmistrza Hrubieszowa, wziął w resorcie minister Ewy Kopacz bezpłatny urlop. Burmistrz Garaj ogłosił ponadto konkurs na wolne stanowisko sekretarza miasta. Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy składać do poniedziałku w hrubieszowskim magistracie. Dotychczasowy sekretarz, Marek Watras, został przeniesiony do pracy w Wydziale Kultury, Oświaty i Sportu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama