Zamość: Miasto rozdzieliło dotacje dla klubów
Jednym przyznano więcej, innym mniej. Ale są w Zamościu i takie kluby sportowe, które w tym roku nie mają co liczyć na dotację z Urzędu Miasta.
- (ak)
- 19.01.2011 11:55
Data dodania:
19.01.2011 11:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze