Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Wjechał do rowu, ale leżał na drodze

Za kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sadem 29-letni mieszkaniec gminy Uchanie, który wjechał jednośladem do rowu, a później \"urwał mu się film”. Pijanego mężczyznę znaleziono leżącego na drodze w Woli Uchańskiej.
Dzisiaj po północy dyżurny hrubieszowskiej komendy otrzymał informację, że na trasie Uchanie–Wojsławice leży na drodze mężczyzna. Do Woli Uchańskiej skierowano funkcjonariuszy z posterunku w Trzeszczanach. Mundurowi obudzili \"śpiącego królewicza”, którym okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Uchanie. Czuć było od niego alkohol: alkomat wskazał 2 promile. W rowie leżał motorower. – Podczas rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do spożywania alkoholu – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Był u znajomego, razem wypili 2 litry nalewki wiśniowej, a po wszystkim wsiadł na motorower, którym zamierzał wrócić do domu. – Powiedział, że po drodze zepsuło mu się jednak światło i wjechał do rowu – relacjonuje Krystkowiak. Jak znalazł się na drodze? Tego nie pamięta. Pijany motorowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama