Dziura na dziurze na ulicach Zamościa. Gdzie jest najgorzej?
Śniegi i mrozy zrobiły swoje, a odwilż ukazała całą prawdę o stanie ulic w Zamościu. Wiele z nich jest usianych dziurami.
- (ak)
- 19.01.2011 14:40
Data dodania:
19.01.2011 14:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze