Reklama
Wypadek pod Ulhówkiem. Dwóch pijanych w peugeocie. Który kierował?
Wiadomo, że peugeotem, który w środę w Wasylowie ok. godz. 19 wylądował w przydrożnym rowie, jechało dwóch mieszkańców gminy Ulhówek w wieku 44 i 25 lat, ale z ustaleniem, który z nich siedział za kierownicą są problemy.
- (lew)
- 20.01.2011 10:11
Żaden nie przyznaje się do kierowania. Mężczyźni mieli szczęście, bo samochód zatrzymał się kilkanaście centymetrów od drzewa. Nic im się nie stało.
Starszy miał w organizmie 2 promile, 25-latek – 2,6 promila alkoholu. Zatrzymano ich do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.
Data dodania:
20.01.2011 10:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze