Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BMW pędziło z prękością ponad 190 km/h

Policjanci tomaszowskiej drogówki w nieoznakowanym radiowozie z videorejestratorem, czyli popularnym sreberku, zatrzymali 21-latka z powiatu biłgorajskiego, który BMW pędził jak szalony.
BMW pędziło z prękością ponad 190 km/h
Policjanci z Tomaszowa dzięki swojemu wideorejestratorowi już niejednokrotnie wyłapywali piratów dro
Nie dość, że miał na liczniku 192 km/h, to na dodatek wyprzedzał na skrzyżowaniach inne pojazdy. Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 700 złotych, otrzymał też 15 punktów karnych. – Dodatkowo zatrzymano mu dowód rejestracyjny, gdyż samochód był niesprawny technicznie – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Do zdarzenia doszło na trasie Bełżec–Lubycza Królewska.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama