W Zamościu mają powstać nowe parkingi
Jest ciasno, więc by zaparkować auto na którymś z placów Starego Miasta albo na osiedlach kierowcy muszą nieźle kombinować, a czasem łamać przepisy. Odpowiedzią na to ma być miejski program budowy parkingów.
- Bogdan Nowak
- 24.01.2011 14:08
Data dodania:
24.01.2011 14:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze