Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Inwestycje w Nieliszu: Molo i trasy regatowe nad zalewem

Gmina wydzierżawiła od Starostwa Powiatowego w Zamościu plażę przy zbiorniku w Nieliszu. Umowa będzie obowiązywać 25 lat. Może dzięki temu potężny i malowniczy zalew przestanie być turystyczną pustynią. Samorząd chce za 4 mln złotych wybudować nowe molo, kilka pomostów i wytyczyć trasę regatowa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama