Reklama
Spalił się dom w Łaszczowie
We wtorek rano w płomieniach stanął dom należący do 73-letniego mieszkańca Łaszczowa. Mężczyźnie nic się nie stało. Straty są jednak spore.
- (ak)
- 25.01.2011 09:32
Do zdarzenia doszło ok. godz. 6. Pożar był spowodowany najprawdopodobniej nieszczelnością przewodów kominowych. Ogień zniszczył pokoje i poddasze budynku. Straty oszacowano wstępnie na ok. 40 tys. zł.
Data dodania:
25.01.2011 09:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze