Dworzeć Główny PKS w Zamościu bez prądu
O braku prądu na dworcu autobusowym w Zamościu poinformował nas jeden z Czytelników. Przekazał, że to zakład energetyczny odciął zasilanie. Sprawdziliśmy.
-
Anna Szewc
- 25.01.2011 12:57

Data dodania:
25.01.2011 12:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze