Kradzież w Sulimicach: Geofizyka Toruń została bez kabla
1200 metrów bieżących miedzianego czterożyłowego przewodu ma wartość ok. 40 tys. zł. Tyle na działaniu złodzieja straciła w okolicach Skierbieszowa firma Geofizyka Toruń.
- (ak)
- 26.01.2011 10:18
Nieustalony do tej pory sprawca skradł kabel w czasie weekendu.
Przedstawiciele geofizyki, którzy w miejscowości Sulimice pod Skierbieszowem prowadzą badania sejsmiczne odkryli to jednak dopiero we wtorek. I natychmiast powiadomili o tym policję.
Dla badaczy kabel był cenny. Dla złodzieja na pewno znacznie mniej. Bo nawet, gdyby udało mu się go przetopić i sprzedać w jakimś punkcie skupu złomu zarobiłby naprawdę niewielkie pieniądze.
Data dodania:
26.01.2011 10:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze