Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Łupy wynosił z garaży litrami

Złodziej jest \"czysty jak łza”, choć na koncie ma dwa włamania do garaży w Setnikach i Przewodowie (gm. Dołhobyczów). Wyniósł z nich m.in. paliwo, ale również … 5 litrów mydła w młynie.
Do obu włamań doszło jeszcze w grudniu, ale policjanci z posterunku w Mirczu (pow. hrubieszowski) ustalili złodzieja dopiero teraz. 19-latek z Setnik został zatrzymany we wtorek. Usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Mundurowi ustalili, że młody mężczyzna z garażu w Setnikach ukradł 50 litrów oleju napędowego, 10 paczek papierosów i 2 butelki wódki. Z kolei w Przewodowie wzbogacił się o 30 litrów paliwa i 5 litrów mydła w płynie. Za dokonanie kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama