Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyciągi na Zamojszczyźnie czekają na narciarzy

Zima wróciła. I znowu można jeździć na wszystkich stokach narciarskich na Zamojszczyźnie. Na miłośników bialego szaleństwa czekają zresztą stacje w całym województwie.
Wyciągi na Zamojszczyźnie czekają na narciarzy
Na stoku w Jacni leży w tej chwili ok. 60-70 centymetrów śniegu (Fot. Archiwum)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama