Reklama
Wyciągi na Zamojszczyźnie czekają na narciarzy
Zima wróciła. I znowu można jeździć na wszystkich stokach narciarskich na Zamojszczyźnie. Na miłośników bialego szaleństwa czekają zresztą stacje w całym województwie.
- (ak)
- 27.01.2011 17:23

Data dodania:
27.01.2011 17:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze