Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żeby ratować zwierzęta, trzeba je sterylizować

Nadmiar szczeniąt? Trzeba się ich pozbyć. Mieszkańcy zamojszczyzny coraz częściej stosują takie \"rozwiązania\". Miłośnicy zwierząt są tym oburzeni.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama