Reklama
Żeby ratować zwierzęta, trzeba je sterylizować
Nadmiar szczeniąt? Trzeba się ich pozbyć. Mieszkańcy zamojszczyzny coraz częściej stosują takie \"rozwiązania\". Miłośnicy zwierząt są tym oburzeni.
- Bogdan Nowak
- 28.01.2011 16:00
Data dodania:
28.01.2011 16:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze