Reklama
Wypadek pod Krasnobrodem: Ranny jest 9-letni chłopiec
Urazem głowy zakończył się dla 9-latka wypadek, do którego w niedzielę ok. godz. 12 doszło w Dominikanówce pod Krasnobrodem. Zawinił 29-letni kierowca audi.
- (ak)
- 31.01.2011 10:10
Mieszkaniec gminy Krasnobród jechał za szybko – tak ustaliła policja.
I najprawdopodobniej dlatego na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Jego audi zjechało na przeciwległy pas i zderzyło się czołowo z renaultem, którym kierowała 37-letnia kobieta.
Kierowcy byli trzeźwi i wyszli ze stłuczki bez poważniejszych obrażeń. Ranny został natomiast 9-letni pasażer renaulta. Chłopczyk doznał urazu głowy.
Jego życiu, na szczęście nie zagraża już niebezpieczeństwo.
Data dodania:
31.01.2011 10:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze