Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolonia Guzówka: 57-latek spłonął we własnym domu

Drewniany domek spłonął. W zgliszczach odnaleziono zwłoki 57-letniego gospodarza.
Do pożaru w Kolonii Guzówka doszło w sobotę po południu. Jak ustalono, przyczyną było zaprószenie ognia z metalowego piecyka, którym gospodarz ogrzewał pomieszczenia. 57-latek z gm. Turbin nie przeżył pożaru. Nikt nie był w stanie mu pomóc, bo mężczyzna mieszkał w Kolonii Guzówka pod Gorajem samotnie. Gdy strażacy dotarli na miejsce, pozostało im tylko ugaszenie ognia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama